Business&Luxury Magazine

Hakkımızda

İmtiyaz Sahibi: İ. Anıl Taşdemir

Ocak 2015 tarihinde 1 senelik bir planlama sonrası Ankara’da yayın hayatına başladık. Dergimizin ismini koyarken dergi içeriğini belli edecek bir anlamı olsun istedik. “BossLife” tüm sorularımıza cevap veren bir isim oldu.

İş Dünyası ve Lüks Yaşam Dergisi BossLife, Türkiye ve Dünya’da sektöründe lider olanların, her sektörden bilgi edinebileceği yazı, röportaj ve başarı hikayelerini baz alarak yeniden yorumlaya bildikleri, lüks tanımının “sadece size özel olan” ve “hayatınıza anlam, değer, bilgi ve deneyim katan” farklı konu başlıklarında seçkin örneklerini ve lüks önerileri bulabilecekleri bir dergi olarak sizlere sunuyor. BossLife olarak uzun vadedeki önemli hedefimiz, Dünya’da iş dünyasının her zaman başvurabileceği prestijli bir dergi haline gelmek. Yayınladığımız içeriğin kalitesi, derinliği, ve analitik yönleri tüm Türkiye’de iş dünyası için bir referans olarak kabul ediliyor. Türkiye’nin en önemli organizasyonlarında 5 yılda 7 ödül alarak yayın hayatımıza devam ediyoruz. Üniversitelerde iş dünyası zirveleri düzenleyip, geleceğin yöneticileri ve iş insanları ile tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Lüks markalar ile büyük organizasyonlara imza attık. Dünya jetseti'nin tercihi özel yatlar, sadece sizin ayak basacağınız özel adalar, sınırlı sayıda üretilen seçkin markalara ait ürünler, ödüllü şeflerin mutfaklarını deneyimleyeceğiniz lüks restoranlar, hobilerini yaşam biçimi edinenler için sıra dışı seyahat önerileri ve lüks arayışınıza cevap verecek pek çok farklı konu BossLife dergisinde sizlerle buluşuyor…

Türkiye’de doğup, Almanya’da basılacak olan ilk Türk dergisi olduk. Derginin Türkiye ile eş zamanlı Almanya’da da yayınlanması için el sıkıştık. Bu girişimle Avrupa’dan başlayarak dünyaya açılıyoruz.

 

Ödüllerimiz

Türk Sanayici Ve İş Adamları Vakfı

2016 Yılın En Verimli İş Dünyası Dergisi

Avrupa Kalite Zirvesi

2019 En İyi İş Dünyası Dergisi

Kocaeli Üniversitesi

2018 Yılın En Çok Okunan İş Dünyası Dergisi

Lob’in Tüketici Kalite Zirvesi

2019 Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi

2020 Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi

Altın Zambak Ödülleri

2018 Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi

Ekonominin En'leri Zirvesi

2019 Yılın En Başarılı Luxury Yaşam Dergisi