Business&Luxury Magazine

Afrika Sağlık Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mohamed El Sahili Millionaire Concept  Platinum üyesi oldu”

Millionaire Concept platformunun Platinum üyesi ve profesyonel bir doktor olan SF Group CEO'su Mohamed El Sahili, popüler Türk dergisi BossLife'a anlattı.

Millionaire Concept Network gibi etkili bir uluslararası platformun üyesi olmaktan gurur duyan Mohamed El Sahili, organizasyonla ilgili ilginç düşüncelerini de paylaştı:

"Millionaire Concept’in faydalı ilişkiler kurmamıza, ileriye bakmamıza ve kolektif olarak düşünmemize ve olumlu bir gelecek planlamamıza olanak tanıyan şeffaf bir platform olduğunu düşünüyorum. İş hikayelerimizi, başarılarımızı ve başarısızlıklarımızı izleyicilerimizle ve platform üyelerimizle paylaşarak, her birini güçlendiriyor ve destekliyoruz. etik açıdan iddialı bir vizyon. "

Çalışmalarıyla büyük bir ün kazanan Mohamed El Sahili, başarılı bir iş adamı ve Afrika Sağlık Federasyonu yönetim kurulu üyesidir.

Profesyonel bir ekipte her zaman çok çalışmış ve başarıya giden yolu gören El Sahili, iş hakkındaki düşüncelerini bizimle paylaştı.

"İşler 2020'de ve bu yıl önemli ölçüde gelişti, bu da dijital çözümleri kullanmamıza ve yeni teknolojileri uygulamamıza izin veriyor. İş dünyasında başarılı olmak için profesyonel bir ekibe ihtiyacımız var. Bugün, her zaman her biri ile başarılı iş arkadaşlarından oluşan bir ekip kuruyoruz. İletişim, deneyim paylaşmak ve yeni bilgiler öğrenmek, ilerlemenizde ve zorluklarla başa çıkmada çok olumlu bir etkiye sahiptir. Başarılarıma ve ödüllerime rağmen, her zaman işimde ilerlemeye çalışıyorum. Bunun beni inovasyona ulaşmak için motive eden ana faktör olduğunu düşünüyorum. Başarı olmak ve fırsatları gerçekleştirmek için "Değerlerime sadık kalarak ilerleye bileceğime inanıyorum "

0 Yorum

Cevapla