Business&Luxury Magazine

Elkhan Hussein:  Millionaire Concept

Elkhan Hussein: 

Millionaire Concept yeni şampanya markası için ilk global lansmanını İstanbul'dakı etkinliğinde gerçekleştirecek.

 

İş ve cemiyet hayatı, yeni Millionaire Concept şaraplarını ilk kez Boğaz'a karşı tadacak.

“Millionaire Concept Network”  Icra Kurulu Başkanı

Elkhan Hussein Bosslife’a anlattı.

Bildiğiniz üzere Millionaire Concept farklı iş alanlarını birleştiren platform olarak faaliyet gösteriyor. Burada özel üyelik kulübü, etkinlik, E-ticaret, özel ürünler, pr, networking olmakla farklı çizgiler var.

Geçen haberlerden de bildiğiniz üzere sıradaki etkinliğimizi İstanbul’da 3 günlük etkinlik programı olmak üzere gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Asıl konumuz olan yeni ürünlerim ile ilgili önceden tam olarak açıklama yapmanın doğru olmayacağını düşünüyoruz ama, merak edenler için genel bilgi vermek isterim.

Millionaire Concept kendi şampanya ve şarap markası üretimine başladı. Şampanya, tüm köpüklü şarapların efendisi, aynı zamanda özel günlerin, kutlamaların vazgeçilmez sembolü olduğunu vurguladı. Millionaire Concept yeni şampanya ve şarap markası için ilk global lansmanını İstanbul'dakı etkinliğinde gerçekleştirecek.

Son olarak söylemek isterim ki, Millionaire Concept ekibi olarak her zaman yeniliklere imza attık ve bu yıl da buna devam edeceğiz.

Millionaire Concept Network 2019 yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Agil Mamiyev tarafindan, Elkhan Hussein ile birlikde kuruldu. Platformun Yönetim Kurulu Başkanı Agil Mamiyev, İcra Kurulu Başkanı ise Elkhan Husseindir.

 

0 Yorum

Cevapla