Business&Luxury Magazine

Millionaire Concept Network 2021'de İstanbul'da Gerçekleşecek

Jet Sosyete ve İş Dünyasını Buluşturan Millionaire Concept Network İstanbul'da Gerçekleşecek


Dünyanın dört bir yanındaki lüks markalarla işbirliği yapan, prestij ve yüksek statünün sembolü haline gelen “Millionaire Concept Network”  Bakü ve Londra'nın Ardından Türkiye'ye Geliyor. Ünlü iş platformu, global etkinliğini 2021'de İstanbul'da gerçekleştirecek.

“Millionaire Concept Network”  Yönetim Kurulu Başkanı Agil Mamiyev, BossLife dergisine anlattı.

“Millionaire Concept” iş platformunun İstanbul'da yapılmasının Türkiye'nin turizmini de etkileyeceğini, aynı zamanda iş ve yatırım ortamı yaratarak yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekeceğini kaydetti. 

Dünyanın pek çok etkili yayınları, “Millionaire Concept Network” platformunu yeni nesil lüks marka pazarlaması olarak adlandırdı. Bu boşuna değil, çünkü üyelik kulübünün dünyanın farklı şehirlerinde temsilcileri var. Platform aynı zamanda dünyaca ünlü markalar ve influencer'ler ile işbirliği yapmaktadır. Üyeleri arasında iş, sosyete dünyasından seçkin kişiler ve etkili şirketler yer alır.

Agil Mamiyev'e göre, İstanbul'da düzenlenecek etkinlik 3 gün sürecek ve törende kulübün altın, platinum ve onursal üyeleri aynı zamanda ambassadorları ödüllendirilecek. Global gecede, kulüp üyeleri dışında, lüks markalar sektöründe yer alan, yerli aynı zamanda dünyaca ünlü influencer ve blog yazarları da özel konuklar arasında yer alacak.

“Millionaire Concept Network”ın İcra Kurulu Başkanı ve Uluslararası Direktöru Elkhan Hussein, BossLife dergisine anlattı:

“Millionaire Concept Network” yakın gelecekte şirketin dünya üzerindeki bütün ticari, sosyal & ekonomik merkezlerinde bulunacağını belirtti.  Milyoner Concept tarafından uygulanan programların yoğun iş hayatı yaşayan kişilerin, marka ve sahiplerinin rekabetçi bir pazarda tanınmasına, popülerleşmesine ve daha büyük başarılara ulaşmasına olanak tanıdığını da söyledi. 

“Millionaire Concept Network” Halkla İlişkiler direktörü Vugar Safarli:

“Millionaire Concept Network” altında düzenlediğimiz etkinlikler, zirve toplantıları ve konferanslar sayesinde üyelerimiz bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmakta ve gelecek projelerini tartışmaktadır. Ayrıca çeşitli ödüllendirme etkinliklerimiz de mevcuttur. Bunlar “Golden People Awards”, “Luxury Global Awards” ve “Entrepreneur Awards” ödülleridir. Bu etkinliklerde farklı sektörlerde başarılı olanlara ödül verilmektedir. Platformun global töreninde ise ödül sadece altın ve daha yüksek segment üyelerine takdim edilecek. Tüm bu olayların tek bir amacı var, o da işlerinde öne çıkan insanları halka tanıtmak.

0 Yorum

Cevapla