Business&Luxury Magazine

VW Grand California’da Rahat Yaşama Dair Her Şey Var!

VW Grand California’da Rahat Yaşama Dair Her Şey Var!

Grand California'da tatil ve kamp ihtiyaçlarınız için her detay düşünülmüş...

 

California XXL Konsept’in VW tarafından Grand California‘ya dönüşü ilk kez tanıtıldı. İnsanlar arasında çoğu zevkler farklı ve tartışmaya açık olmasa da bizce bu karavanlar için geçerli değil! Gezmeyi çok seven ve gittiği yerlerde huzurlu şekilde günlerini geçirmek isteyenlere VW’den yine güzel bir eser geliyor. En son gösterilen Nissan NV kamp araçlarından daha büyük bir yapı görüyoruz.

Kampçı minibüste inanılmaz bir ferah ortamla birlikte dağ veya sahil kenarlarında yapacağınız tatiller için içerisine her türlü ekipman düşünülmüş. Grand California’nın temelleri Crafter Van‘a dayanıyorken, normal California’nın T6 tabanlı Transporter‘a dayanıyor. Bakalım VW kamp aracında bizler için ne gibi sürprizler hazırlamış.

Tasarımın güzelliği kendini daha ilk bakışta belli ediyor.

Yeni grafiklerin kullanıldığı karoserde Led farların ve tamponun duruşu güzel.Normalinden daha büyük işlenen Grand California’nın içerisinde bir kişi ayakta rahatça durabiliyor. Sürgülü arka kapı ve elektrikli binme adım paltformu da iyi düşünülmüş. Grand California iki yetişkin ve iki çocuğun kalabilmesi için tasarlanmış.

Crafter Van şasisi üzerinde konumlandırılan karavanın boyu 6 metre. Bu da eşya ve malmeze yerleşimlerinin çokça yapılmasına olanak sağlamış. Grand California’da sadece kıyafetlerinizi alarak sıkılmadan, günlerce kalabilirsiniz. Bunu dememizdeki sebep, VW Grand California’nın sunduğu konfor donanım ögeleri. Küçük bir entegre mutfak bir lavabo ve gazlı ocakla desteklenmiş.

Yükseltilmiş tavan panaromik olarak geliyor.

İç kısımda ters dönen koltuklar sayesinde ortadan çıkan masada rahatça yemeğinizi yiyebiliyorsunuz. Aracın arka kısmında çift kişilik yatak ve tavan kısmında çocuklar için ranza bulunuyor. California’nın tavanında güneş panellerine de yer verilmiş. Gerekli elektrik ve ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamanız için güneş panelleri yukarıya yerleştirilmiş. 70 litrelik buzdolabı, özel ses sistemi, banyo ve wc özellikleri arasında. Kesin olan donanım özelliklerinden sonra motorunda 2.0L dizel olacağı söylendi. 4Motion 4×4 özelliği ile sunulacak kamp aracının fiyatı 50.000 ile 60.000 Sterlin arasında...

0 Yorum

Cevapla