Business&Luxury Magazine

Mehmet Furkan Karataş, 70 çizgi kitabında

 

Bosslife Media Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Taşdemir’in kaleme aldığı, Siyah beyaz portre fotoğraflarla hayat bulan "70 Çizgi" kitabı raflarda yerini almaya devam ediyor. Abdullah Kiğılı’dan Faruk Süren’e, Mehmet Büyükekşi’den Erkan Güral’a kadar kendi sektörlerinde iz bırakan 70 ismin bir araya geldiği “70 Çizgi” kitabında yer alan isimlerden biri de Concord Company Kurucusu Mehmet Furkan Karataş…

Çekimlerin 90 gün sürdüğü kitapta, Abdullah Kiğılı, Faruk Süren, Şükrü Avşar, Mehmet Büyükekşi, Erkan Güral, Gamze Cizreli gibi kendi alanlarında önemli başarılara imza atmış iş insanlarının hikayeleştirilmiş biyografileri ve ilk defa okuyucuya sunulan siyah beyaz portreleri yer alıyor.

Malatya’dan Türkiye’nin her noktasına yayılıp, Türkiye’nin en önemli markalarıyla çalışan Concord Company kurucusu Mehmet Furkan Karataş, dünden bugüne geldiği hikayesi ile, “70 Çizgi” kitabında yer alıyor. Concord Company kurucusu Mehmet Furkan Karataş kitabın çıkış noktası hakkında ise şu açıklamalarda bulunuyor: “İş dünyasına dair bu zamana kadar birçok proje üretildi. İçeriğindeki bilgileri, fotoğraflarıyla arşiv niteliğinde bir kitabın içerisinde yer almak mutluluk verici. Böyle bir projede bana da yer veren “70 Çizgi” kitabının yazarı sevgili Anıl Taşdemir’e teşekkür ediyorum. İnşaat, Turizm, Otomotiv sektörlerindeki yatırımlarımızın yanı sıra savunma sanayi ve e-ticaret gibi başarabileceğimize inandığımız sektörlerde Concord Company olarak var olacağız.

0 Yorum

Cevapla