HABERLER

Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi "BOSSLİFE"

Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi "BOSSLİFE"

ALTIN ZAMBAK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU

İş dünyasında en iyilerin bir araya geldiği Altın Zambak Ödül töreni, 5 Aralık günü İstanbul Akatlar Kültür Merkezi’ nde gerçekleşti.  İhtişamlı gecede; İş, sanat, spor ve medya dünyasından bir çok misafiri ağırlanırken bu cemiyetlerdeki öncü isimlere de ödülleri teslim edildi.  Beşiktaş Belediyesi, TÜGİK ve Kral Pop’un sponsor olduğu görkemli ödül törenine; iş dünyasının yakından takip ettiği BossLife dergisinin sahibi Anıl Taşdemir de ödül alanlar arasındaydı.

İŞ DÜNYASININ REFERANSI BOSSLİFE

BossLife dergi, 5. Yılına girerken ödül aldı. Bu kapsamda, BossLife Dergisi Kurucusu Anıl Taşdemir: “ Aldığımız bu ödül, yaptığımız işlerin bir göstergesidir ve 2019 da yapacağımız büyük projelerin bir nevi habercisi. Başladığımız günden beri amaçlarımızdan ve hedeflerimizden hiç ödün vermedik. Yayınladığımız içeriğin kalitesi, derinliği ve analitik yönleriyle Türkiye’de iş dünyası için bir referans haline geldik. Bu disiplini, dergimizin misyonu haline getirdiğimiz için de bugün 5. yılımızı bu ödülle taçlandırabildik.” İfadelerini dile getirdi.

Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi "BOSSLİFE" Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi "BOSSLİFE" Yılın En İyi İş Dünyası Dergisi "BOSSLİFE"
Paylaş
Tüm Habeler