HABERLER

Sır Vermeyen Telefon Vertu Constellation

Sır Vermeyen Telefon Vertu Constellation

Lüks telefon markası Vertu, merakla beklenen yeni telefonunu duyurdu. Vertu Constellation’un konuşma kriptolama özelliği sayesinde artık tüm konuşmalar gizli...

Dünyanın en pahalı akıllı telefonlarını üreten Vertu’nun, geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni telefon modeli Constellation, büyük ihtimalle alabileceğiniz en pahalı Android telefon. Ancak çok önemli ve diğer telefonlarda olmayan bir özelliğe sahip: telefon konuşmalarınızı kriptolayan Vertu Constellation, bu sayede belki de dünyanın en güvenli telefonu.

Telefonlarını yüksek kaliteli malzemelerle elde üreten, hatta isteyen müşterileri için özelleştiren Vertu, yeni modelinde de bu prensibini korumuş. Anodize alüniyumdan meydana getirilmiş ve İtalya’da özellikle Vertu için üretilen bir deri kaplama ile çevrelenmiş yeni Constellation’un da safir kristal ekranı üzerinde yakuttan yapılma bir ‘concierge’ butonu bulunuyor. Limuzine mi ihtiyacınız var? Tek yapmanız gereken bu butona basmak ve dileğinize kavuşmak için Vertu’nun size özel servis görevlisine ulaşmak.

Teknik olarak da birçok özellikle desteklenmiş Vertu Constellation çift SIM kart özelliğiyle birlikte geliyor ve 34 uluslararası iletişim bandında çalışabiliyor. Telefon ayrıca 5,5 inç’lik 2.560x 1.440 piksel çözünürlükte ekrana,12 MP ana kameraya, kablosuz şarj özelliğine, parmak izi tanımaya, NFC ile Android Pay desteğine, 128 GB depolama kapasitesine ve microSD kart desteğine sahip. Onu son derece özel kılan kriptolu konuşma özelliği ise Silent Circle firmasından alınan teknoloji ile sunuluyor.
Sır Vermeyen Telefon Vertu Constellation Sır Vermeyen Telefon Vertu Constellation
Paylaş
Tüm Habeler