HABERLER

Rolex Oyster Perpetual Yacht Master

Rolex Oyster Perpetual Yacht Master Rolex ürün gamına 2015 senesinde eklenen ve markanın hayata geçirdiği yenilikler arasında en önemlilerinden kabul edilen Osyterflex kauçuk bilezik ve mat siyah Cerachrom bezel güncellemesi ile gelen Rolex Yacht-Master 40, çıkar çıkmaz büyük ilgi görmüştü. Aynı modelin 37mm kasa çapına sahip versiyonu ile kadın kullanıcılara da yeşil ışık yakan marka, bu sene koleksiyona eklediği yepyeni bir model ile yine gündeme oturdu.

Yeni modelin içerisinde, markanın 2015 senesinden bu yana kullandığı Superlative Chronometer sertifikasyonlu Caliber 3135 yer alıyor. Darbe ve ısı değişikliklerine alışılmış zembereklerden tam 10 kat daha dayanıklı olan Parachrom zemberek ve 48 saate kadar güç rezervi sunan mekanizma, +/-2sn günlük sapma ile çalışıyor.

Yacht-Master ailesine yeni katılan versiyonu diğer modellerden ayıran yegane özellik, değerli taşlarla süslenmiş bezel’i… 18K Everose bezelin insert kısmına yerleştirilen taşların arasında 32 adet safir, 8 adet tsavorite ve 1 adet de pırlanta yer alıyor.
Rolex Oyster Perpetual Yacht Master
Paylaş
Tüm Habeler