HAKKIMIZDA

Ocak 2015 tarihinde 1 senelik bir planlama sonrası Ankara’da yayın hayatına başladık. Dergimizin ismini koyarken dergi içeriğini belli edecek bir anlamı olsun istedik. “BossLife” tüm sorularımıza cevap veren bir isim oldu.

BossLife’ı Türkiye ve dünyada, sektöründe lider olanların her sektörden bilgi edinebileceği yazı, röportaj ve başarı hikayelerini baz alarak yeniden yorumlayabilecekleri, lüks tanımının “sadece size özel olan” ve “hayatınıza anlam, değer, bilgi ve deneyim katan” farklı konu başlıklarında seçkin örneklerini ve lüks önerileri bulabilecekleri bir dergi olarak sizlere sunduk. BossLife olarak uzun vadedeki en önemli hedefimiz, iş dünyasının her zaman başvurabileceği prestijli bir dergi yaratmak. Yayınladığımız içeriğin kalitesi, derinliği ve analitik yönleriyle tüm Türkiye’de iş dünyası için bir referans olarak kabul edilmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olacaktır. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek markamızı en iyi noktalara taşıyacağız.

Dünya jet setinin tercihi özel yatlar, sadece sizin ayak basacağınız özel adalar, sınırlı sayıda üretilen seçkin markalara ait ürünler, ödüllü şeflerin mutfaklarını deneyimleyeceğiniz lüks restoranlar, hobilerini yaşam biçimi edinenler için sıra dışı seyahat önerileri ve lüks arayışınıza cevap verecek pek çok farklı konu BossLife dergisinde sizlerle buluşuyor...

İş Dünyası ve Lüksün
Buluştuğu Sayfalar