HABERLER

Bovet Amadeo Fleurier “Miss Audrey”

Bovet Amadeo Fleurier “Miss Audrey” Bovet Amadeo Fleurier “Miss Audrey” modeli kahverengi ve mavi olmak üzere iki kadran rengi ile sunuluyor. Bizim inceleme için seçtiğimiz kahverengi kadranlı versiyon oldu. Bovet’nin özgün çizgilerini modelin kadranında da görmek mümkün zira ne kadran deseni ne de indeks/kol tasarımı açısından saati başka herhangi bir model benzetmek zor. Guilloché yüzey desenine sahip kadranların lak kaplamaları, saat sektörünün önde gelen kadran üreticisi DIMIER 1738’in atölyelerinde uygulanmış. Koleksiyonda sunulan iki farklı versiyona ait saten kayışlar ile birebir aynı renk tonunda üretilen kadranların dört köşesinde yer alan saat markörlerine pırlanta yerleştirilmiş. Bovet 1822 logosu dışında herhangi bir ibarenin yer almadığı kadranın sadeliğini korumak adına serpentine tarzı akrep ve yelkovan kolları eklenmiş, ancak saniye koluna yer verilmemiş.

Modelin içerisinde markanın Caliber Ref. 11BA15 mekanizması görev yapıyor. Otomatik kurgulu mekanizma 4Hz hızında çalışıyor ve tam kurulumda 42 saatlik güç rezervi sunuyor. Bovet ürün grubunda yer alan tüm mekanizmalarda olduğu gibi, Caliber Ref. 11BA15 de bağımsız Chronofiable laboratuarları tarafından uygulan 15.000 saatlik dayanıklılık testine tabi tutuluyor.

Bovet Amadeo Fleurier “Miss Audrey” kadran tonunda hazırlanmış ve dayanıklı satenden üretilmiş tekstil bir kayış ile sunuluyor. Model ile birlikte, kolye şeklinde kullanıma uygun şekilde tasarlanmış şık bir de zincir geliyor.
Bovet Amadeo Fleurier “Miss Audrey” Bovet Amadeo Fleurier “Miss Audrey”
Paylaş
Tüm Habeler